Meble w stylu skandynawskim – kto z nas pokocha je najbardziej?

Każdy z nas, urządzając swoje cztery kąty, marzy o tym, aby wyglądały one dokładnie tak, jak sobie je wymarzyliśmy. Niestety, często ze względów finansowych, spełnienie naszych wizji zajmuje sporo czasu i wymaga dużych nakładów finansowych. Nieraz bowiem marzymy o designerskich, modnych meblach, przedkładając formę nad zwykłą funkcjonalność. Tymczasem nie wolno zapominać, że to właśnie funkcjonalność jest pierwszą, naczelną cechą wszystkich mebli…

Jednak istnieje nadzieja dla tych, którzy marzą o funkcjonalności w dobrym guście!

Stanowią ją oczywiście… meble w stylu skandynawskim! Te charakterystyczne, ujmujące swoją elegancką prostotą stoły, szafki i regały sprawiają, że nasz dom może nabrać prawdziwie skandynawskiego charakteru. Co ważne, może go nabrać za naprawdę rozsądną cenę! Meble w stylu skandynawskim to najczęściej meble wykonane z jasnego drewna, w jasnych, chłodnych kolorach. Nie wyróżniają się one fantazyjnymi formami czy niekonwencjonalnymi rozwiązaniami. Ich sukces tkwi w prostocie, w solidności, która gwarantuje niezawodność.

Jeśli poszukujesz mebli niczym ze Skandynawii, nie musisz ograniczać się do Ikei!

Chociaż każdemu z nas skandynawski styl urządzenia domu w dobrej cenie kojarzy się przede wszystkim z wyżej wspomnianą firmą, nie jest to nasza jedyna możliwość. Na naszym rynku pojawia się coraz więcej sklepów oferujących meble w stylu skandynawskim. Od wielu już lat biją one rekordy popularności wśród ludzi, którzy po meblach oczekują przede wszystkim spełniania ich podstawowych funkcji. Oczywiście, meble są jednym z podstawowych elementów, które tworzą atmosferę całego domu, stanowią one jednak tylko jego „tło”. Właśnie takie są meble skandynawskie – eleganckie, ale nie przesadnie eleganckie, proste, ale nie sprawiające wrażenia „tanich” dzięki ich solidnemu wykonaniu z porządnych, sprawdzonych materiałów. Meble w stylu skandynawskim pokocha każdy, kto chce urządzić dom „na luzie”, choć dalej z klasą!

Sprawdź Casabianca – Sklep z meblami skandynawskimi

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*